úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY UKLÍZEČKYŠéf přijme novou uklízečku a hned jí uloží práci: "Umyjte podlahu ve výtahu!"
uklízečka se zeptá: "V tomhle patře nebo ve všech?"
Uklízečka v muzeu po zavíračce vytírá podlahu, najednou narazí do stolku s vázou. Váza spadne ze stolu a rozbije se na kusy. Hned je na místě rozzuřený hlídač a řve na uklízečku: "Ženská jedna nešťastná, ta váza byla z 15.století!"
Uklízečka se chytne za srdce a oddechne si: "Uf, já se bála, že byla nová!"
Přijde uklízečka do třídy a povídá žákovi, co sedí ve třídě:
"Kdo má ten bordel po vás uklízet?"
Žák na to:
"Měla jsi se líp učit."
Na základní škole probíhá rekonstrukce znásilnění uklízečky. Policajt jí pokyne: „Paní uklízečko, řekněte nám, jak to asi probíhalo.” A paní uklízečka vypráví: „Nó, já jsem stírala podlahu mezi lavicemi, asi takhle... Byla jsem už skoro u poslední řady, a najednou se na mě pověsil školník a znásilnil mě.” Policajt se vyptává: „A proč jste neuhla doprava?” „Ale, tam to nešlo, tam byla lavice!” „Tak proč jste tedy neuhnula doleva?” „Ale vždyť vám to říkám, tam taky byla lavice!” „A paní, dopředu to nešlo, utéci?” „Jste se zbláznil, nebo co?! Tam už jsem měla setříno!”
Ředitel jedné menší střední školy měl velké problémy s dospívajícími slečnami, kterým se zalíbilo používání rtěnky. Když si ji na dámských toaletách patlaly na rty, vždy potom zanechávaly obtisky na zrcadle. Když už se situace stávala neudržitelnou, ředitel se rozhodl razantně zakročit.
Zavolal si všechny dotyčné slečny a odvedl je na toalety. Tam už čekala uklízečka. Ředitel dívkám vysvětlil, že si asi neuvědomují, kolik práce dá uklízečce každý večer zrcadla umýt. Poprosil uklízečku, aby slečnám svoji namáhavou práci předvedla.
Uklízečka vytáhla ze skříně dlouhé koště s hadrou, namočila jej v nejbližší záchodové míse a začala pucovat zrcadlo. Od toho dne se už žádný obtisk na zrcadle neobjevil.
Další strana
stránky : 12345
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist